Loading Dogodki

« All Dogodki

• This dogodek has passed.

MIKLAVŽEVANJE z Inštitutom Zlata pentljica, otroci z rakom

9 december, 2022 @ 6:00 pop - 10:00 pop

€70
Spoštovani prijatelji, ljudje odprtega srca,
člani Lions kluba Kranj v petek 9.12.2022 ob 18. uri v Kongresnem centru Brdo organiziramo Miklavževanje z Inštitutom Zlata Pentljica, otroci z rakom.

Vljudno vas vabimo, da se nam pridružite na praznično obarvanem dobrodelnem dogodku.

Dobrodelni prispevek za druženje s slavnostno večerjo je 70 EUR / osebo.

Celoten izkupiček dobrodelne prireditve bomo namenili uporabnikom Inštituta Zlata Pentljica, otroci z rakom. Za cilj prihajajočega leta so si zadali povečanje športne aktivnosti mladih po zaključenem aktivnem zdravljenju, ki bi ga želeli kronati z udeležbo na enem izmed tekov v tujini, ki so posvečeni otrokom z rakom.

Na dobrodelnem večeru pričakujemo obisk Miklavža s prav posebnim spremstvom, ki bo obdaril mlajše otroke. Po Miklavževem odhodu pa bo sledila večerja na kateri boste imeli priložnost spoznati najbolj aktivne »otroke« iz Inštituta Zlata Pentljica.

Kljub temu, da mi je bolezen vzela ogromno, mi je hkrati dala tudi toliko ljudi, za katere sem zelo hvaležna! (Neža Logar)

Prosimo vas, da dobrodelni prispevek za Miklavževanje poravnate do 9.12.2022 na TRR Lions Kluba Kranj, SI56 0700 0000 0709 548 pri Gorenjski banki Kranj, sklic 00 0912-2022. Na isti račun lahko nakažete tudi donatorska sredstva, če bi želeli otroke iz Inštituta Zlata Pentljica še dodatno podpreti.

Veseli bomo vaše udeležbe!

Predsednica Lions kluba Kranj – Mojca Lončarski
Direktor Inštituta Zlata Pentljica, otroci z rakom – Borut Hafner

Prosimo, da udeležbo do 05.12.2022, potrdite na lkkranj@gmail.com

Datum:
9 december, 2022
Čas:
6:00 pop - 10:00 pop
Cena:
€70

Organizatorji

Lions klub Kranj
Inštitut Zlata pentljica, otroci z rakom