Loading Dogodki

« All Dogodki

• This dogodek has passed.

Dobrodelni tek okoli Slovenije

3 september, 2021 - 15 september, 2021

Špela Šavs, ultramaratonka iz Preddvora, bo 03.09.2021 priečala ” Tek okoli Slovenije”.
Start teka bo 3.9.2021 ob 8.00 uri izpred OŠ Matija valjavca v Preddvoru, kjer jo bodo na pot spremenili učenci, učitelji in župan občine Rok Roblek.
Špela želi, da je njen ultramaraton po Sloveniji nekaj posebnega, zato bo tekla v dober namen. Lionsk Klub Kranj se je povezal z društvom Junaki 3. nadstropja, katere že poznamo iz naše dobrodelne dražbe, s katero smo zbrali sredstva za njihovo društvo – za nakup glasbil.
Tokratna sredstva bomo zbirali za opremo sobe za starše, katero jim je odstopil sestrski tim hemato-onkološkega oddelka Pediatrične klinike.
Dobrodelni tek bo potekal pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja.
Bodite obveščeni o poteku teka – na radio Aktual, Pop TV, Planetu TV, RTV Slovenija in v ostalih medijih.
V času dobrodelnega teka zbiramo sredstva v ta namen:
– na TRR Lions kluba Kranj SI56 0700 0000 0709 548 – namen Junaki 3.nadstropja
– Pošlji SMS – JUNAKI5 na 1919
Vsa zbrana sredstva bomo donirali za nakup opreme sobe za starše na oddelku Pediatrične klinike v Ljubljani Junakov 3. nadstropja.
POMAGAMO!

Začetek: