Loading Dogodki

« All Dogodki

• This dogodek has passed.

Sladka stojnica

8 februar, 2019

Člani Lions kluba Kranj vsako leto 8. februarja organiziramo Sladko dobrodelno stojnico v kranjskem mestnem jedru na kateri vam bomo ponudili domače pecivo in sladke izdelke, ki jih bodo pripravile pridne roke članov kluba.
Želimo vam “pričarali” sončen in topel dan. Da nas in vas ne bo zeblo bomo postregli tudi s kuhanim vinom in odličnim čajem.

Letošnji izkupiček prostovoljnih prispevkov bomo namenili pomoči potrebni družini.

Vabljeni v Kranj na praznik kulture 8. februarja 2019 in sprehodite se skozi Prešernov smenj ter se z nasmehom na ustih ustvite tudi na naši stojnici kjer si boste ob zvončku želja lahko zaželeli tudi kaj lepega za sebe.

Zelo pa bomo veseli vašega obiska, da postojite ob naši stojnici, klepeta z vami in vsakega EURA, ki ga boste namenili v našo skrinjico.

Datum:
8 februar, 2019