Loading Dogodki

« All Dogodki

• This dogodek has passed.

Sladka dobrodelna stojnica kranjskih Lionsov

8 februar, 2020

Člani Lions kluba Kranj vsako leto 8. februarja postavimo dobrodelno stojnico na Prešernovem smenju. Tudi v letu 2020 se boste lahko posladkalli z domačim pecivom in sladkimi izdelki, ki jih bomo pripravili člani kluba. Morda pa vas čaka še prav posebno sladko presenečenje.

Vabljeni v Kranj na praznik kulture 8. februarja 2020.
Sprehodite se skozi Prešernov smenj ter se z nasmehom na ustih ustavite tudi na naši stojnici, kjer si boste ob zvončku želja lahko zaželeli tudi kaj lepega za sebe.

Zelo pa bomo veseli vašega obiska, da postojite ob naši stojnici, klepeta z vami in vsakega EURA, ki ga boste namenili v našo skrinjico.

Letos bomo vsa zbrana sredstva namenili namenili slepemu maratoncu Sandiju Novaku, ki si je v Dubaju pritekel nastop na paraolimpijskih igrah v Tokiu.

Datum:
8 februar, 2020