Loading Dogodki

« All Dogodki

• This dogodek has passed.

POVEŽIMO SE 2019

5 aprila @ 7:00 pop

Če imaš ob sebi prijatelja, nobena pot ni predolga.

Spoštovani prijatelji naklonjeni dobrodelnosti!

V Lions klubu Kranj in Rotary klubu Kranj ne želimo in ne smemo pozabiti na svoje poslanstvo. Tako se že devetič zaporedoma v sodelovanju z MO KRANJ povezujemo in prepletamo ob skupnem dogodku in tudi vas ljubeznivo vabimo v našo družbo na dobrodelnem dogodku – POVEŽIMO SE 2019 –
v PETEK, 05.aprila 2019, ob 19. uri v Kongresnem centru Brdo.

Celoten izkupiček dobrodelne prireditve Povežimo se 2019
bomo namenili za NAKUP DEFIBRILATORJEV za osnovne šole v Kranju

Najboljših in najlepših stvari na svetu ne moremo videti ne otipati, lahko jih čutimo v srcu.

Župan MO Kranj: Matjaž Rakovec
Predsednik Rotary kluba Kranj: Tone Rupar
Predsednica Lions kluba Kranj: Saša Homan

Rezervacija vstopnic:
Vaša vstopnica–donacija vključuje družabni program z večerjo in aperitivom – za kar gre zahvala tudi našim tenkočutnim pokroviteljem. Vstopnico/e lahko naročite že danes na elektronski naslov dadelavec@gmail.com ali po telefonu 041 741 155 (Darja).
S plačilom donacije v višini 60 EUR/osebo oziroma 30 EUR/ Leoti in Rotaract.

Bančni račun in namen plačila: TRR LIONS KLUBA KRANJ, št. SI56 0700 0000 0709 548 pri Gorenjski banki Kranj sklic Donacija Povežimo se 2019 (prosimo, vpišite tudi ime, če se ime plačnika razlikuje od imena na rezervaciji). Sporočite oziroma potrdite vaš točen naslov, kamor bomo lahko vstopnico tudi pravočasno poslali.
Brez vstopnice namreč vstop ne bo mogoč. Hvala, ker razumete.

Za plesno glasbo in dobro razpoloženje bo poskrbel GINO & Band, za izbrano kulinariko pa kuharji hotela Brdo.

Dress-code: Za nas nista pomembni ne letnica in ne barva oblačila. Lepota ni v obleki, lepota je svetloba v srcu.

Za podporo smo hvaležni našim pokroviteljem in donatorjem, ki se jim bomo zahvalili tudi v vaši prisotnosti.

Datum:
5 aprila